Hepsi Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hepsi Fan

Hepsi Grubunun Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

yoshy bilgiler

YazarMesaj
Yoshyci-Admin
Administatour
Administatour
Yoshyci-Admin

yoshy bilgiler Empty
MesajKonu: yoshy bilgiler   yoshy bilgiler EmptyPtsi Haz. 16, 2008 3:46 pm

en son dünyalar savaşına gitmiş hayatının filmi armageddon muş sonu onu çok etkilemiş en son okuduğu kitap da vinci şifresi marka takıntısı yokmuş sadece ayakkabıda varmış en son nike tan dans ayakkabısı almış okulu kadıköy istanbul üniversitesi devlet konservatuarı bağdat caddesinde sadece şaşkınbakkalı bilio sokakları inanılmaz karışık geliomuş ona caddeyle ilgili hatırladıı bi anısı var bikaç sene önce orda bi mağzaya girmiş öle henüz büük katlı maazalar yokmuş annesiyle bi üst kata çıkıomuş çok gzl kıyafetler varmış snra öörenmiş ki zara die bi yermiş ilk zaranın orda açıldıını biliomuş 20 yaşında ideal sevgili ona göre ukala olmamalı ona güvenmeli yasemininde ona güvenmesi gerekio karakteri oturmuş olmalı ikiyüzlü olmamalı biraz kıskanmalı ama çok diil dio snra kndiside kıskanırmış ama içinde kalırmış sinirli olduunu belli etmesmiş ama snra bi anda patlarmış bi anısı var:Ben bir kere köpeğimle birlikte uyumuştum. Bizim sibirya kurdumuz vardı o zaman daha ona yer yapamamıştık bahçede... apartmanda bakıyorduk bir süre, balkonda kocaman bir kulübesi vardı. Motosiklet geçtiğinde sürekli havlıyor, susması için yanına gitmen gerekiyor... yani ben kulübeye girdim onunla, kulübeden çıkınca yine havlamaya başlıyordu ve ben kulübede onunla birlikte uyudum sabaha kadar. Sabah uyandığımda yalıyordu beni o şekilde uyanmıştım. Çokta büyük, ben de küçüğüm en çok bi ekmek yermiş
Yaseminimi en çok kızdıran şey burnuna dokunul
masıymış...
lisede tel takmış dişlerine
yoshy mizde bel fıtığı varmış. Zerrin Özer in Rumeli Hisarı ve Bostancı Gösteri Merkezindeki

konserlerinde vokal ve dansçı olarak sahne aldı.

Yasemin,annesi ve anneannesiyle yaşıyor.

Babasının 2. eşinden bir erkek kardeşi var.

Araba park edemiyor.Bu yüzden sürücü kursuna gidiyor.

Orta okuldayken dişteli takmış.

Yaseminin kardeşi Meriç.

Yaesmin çok güzel çeşitçeşit soslar hazırlıyormuş

Hiç aldatmamış ama birkez aldatılmış.

Başı ağrıdığında bile hemen ilaca sarıldığı için gastrit olmuş daha bu yaşta.

Çok esmer olduğu için okuldaki arkadaş ve öğretmenleri ona maşacı diye

hitap ediyolarmış.

Yasemin in en sevdiği meyve üzüm.

Lisedeyken çok yaramazmış.Ilgın diye bir arkadaşı varmış onla birlikte

hep ceza alırlarmış.

Asla vatkalı şeyler giymezmiş.

Simetri takıntısı var.

Sevgilisi vardır.Konserlere çıkmadan ya da TV ye çıkmadan önce mutlaka

sevgilisini arar.

Kızlar diyor ki 'Yasmin çok kolay ağlar.Bazen sırf şımarıklıktan ağlar

duygu sömürüsü yapar.'

Grubun en enerjiği ve zıpırıymış.