Hepsi Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hepsi Fan

Hepsi Grubunun Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

^^gerçekleşen hayaller^^

4 posters
YazarMesaj
rock_th_girl

rock_th_girl

^^gerçekleşen hayaller^^ Empty
MesajKonu: ^^gerçekleşen hayaller^^   ^^gerçekleşen hayaller^^ EmptyCuma Nis. 11, 2008 1:34 pm

evet arkadaşlar işte hikayem bakalımbeğenecek misiniz?(yorum isterim)
bölüm 1

Sevgili günlük bugün seninle ilk kez tanışıyorum.Daha önce günlük tutmayı denedim ama bu uzun üreli omadı.Fakat bu kez kararlıyım uzun süre yazıcam sana çünkü Almanya anılarımı yazabileceğim bir defterimin olması erek.Neyse bunları geçelim kısaca ben 17 yaşında 1.65 boyunda th manyağı oyu kahverengi saç ve kahverengi gözlere sahip bir kızım.Neyse şimdi uçaktayım yorununm yarın yazarım sana hoşçakal...
-----------------------------------------------------------------------------------
Evattt yine seninle beraberiz. Ya ünlük ben buünün harika birgün olacağını düşünüyordum ama anında aksilikler başladı.Bende şans yok zaten...
Crying or Very sad -Damla kalksan diyorum artık...

Gözlerimi açtım ve Yaprak karşımdaydı bana kalk yoksa kötü şeyler olucak bakışını attı.Ama ben umursarmıyım?? HAYIR!!!
Rolling Eyes
-Tamam ya kalkıyorum şimdi...

dedim ve dememle yoranın içine tekrardan girmem bir oldu.Tamam Yaprak iyi,güzel,hoş kızdırda arada bir manyaklığı tutuyor işte.Ütümden yorganı çekti bende yorgana asla bırakmam sarılışımı yaptığım için bende yorganla beraber yere düştüm.Ne kadar insaflı bi arkadaşım var demi? Razz
Ben taa Türkiyelerden Almanyalara gelmişim ama uyumama izin yok.Bu arada artık benim kim olduğumu biliyosun artık.Şuanda en iyi 3 arkimle beraber th konserine geldik.Aslında şu sabahki olaydan sonra düşünüyorum acaba tek başımamı elseydim diye off nerden çıktı şu yaprakla gelme işi bunların hepsi nil ve çağla yüzünden.

Onlar soktu bufikri kafama kendileride hala uyumaktalar ballı şeyler nolucak... Mad

Zaten gıcık yaprakta önce beni yandırır hep nolucak.Hemen aşağı inmem gerek çünkü çağlayı uyandırma çalışmaları benimki ibi sakin olmuyor... Wink
Aşağı indim hala onları bekliyorum...

Tam 8 dakika 43 saniye oldu ama hala yoklar...

Ya gelin artık ya...ne yaptıklarını merak ettim ama şimdi cevbımı aldım.Makyaj yapıp süslenmişler.Benim halimse rezalet hemen çeki düzen vermeliyim kendime...
Tmam gayet iyiyim.Bu arada odanın manzarasıda güzelmiş..Amanın pencereden bakarken taş bir çocuk geçti off eriyorum galiba I love you

Oleyy sonunda alışverişe gidiyoruz...

Ya keşke bu kadar sevinmeseydim ... Zaten neye bu kadar sevinsem hep bir aksilik çıkıyor.Onlardan ayrı düştüm yani KAYBOLDUM!!!
Of ya neden bu kadar aptalım ben bir vitrindeki emo iyslerine bakarken arkamı bir döndüm yoklar.Öldüm,bittim,mahvoldum... otelin yolunuda bilmiyorum artı cabası almancada...Umarım ingilizce bilen vardır.Üstelik şimdi cüzdanıma baktım sadce 5 eurom kalmış tabi ben o koskocaman 100 euro yu harcarsam kalırım böyle.Ya hemen onları bulmam gerek...

saat 23.16

Bitanem,lokumum,canım günlüğüm neler oldu anlatsam inanmazsın ama ben yinede anlatıcam.
Şimdi ben gayet doğal bir şekilde yani kaybolmuş bi insan nasıl olursa o şekilde yürüyordum.Tabi yine akıllılığım tutmuştu ve cep telefonumun yanımda olduğunun unuttum.Tamam kabul ediyorum aptalım...Neyse ben tam akıl edipte bizimkileri arıycaktım ki birden üerimde bir ağırlık hissettim...

Çünkü birisi üstüme düşmüştü.Tabi ben üstümdekine bakmadan ağzıma geleni söyleyince bir el ağzımı kapattı ee bende üstümdekine baktım tabiii...Aman tanrım bu...

Off ya böyle mi girilir odaya neyse günlüğüm yaprak,çağla ve nil hanımlar odamdalar...Devamını yarın anlatıcam sana.Hoşçakal...
cemreci_girl
moderatör
moderatör
cemreci_girl

MesajKonu: Geri: ^^gerçekleşen hayaller^^   ^^gerçekleşen hayaller^^ EmptyCuma Nis. 11, 2008 5:28 pm

okulda da dediğim gibi çok güzel olmuşş
rock_th_girl

rock_th_girl

MesajKonu: Geri: ^^gerçekleşen hayaller^^   ^^gerçekleşen hayaller^^ EmptyC.tesi Nis. 12, 2008 1:56 pm

sağol cnm...
rock_th_girl

rock_th_girl

MesajKonu: Geri: ^^gerçekleşen hayaller^^   ^^gerçekleşen hayaller^^ EmptyC.tesi Mayıs 10, 2008 12:30 pm

adminlere sesleniş!!! acaba hikayemi kilitleyip çöp kutusuna gönderip hatta çöp kutusundnda silebilir mi????????????????????????????????????????????

o blümde mod. olmadığı için kilitleyemiyorumda!!!

flood için özür!!!
Cemreji-Admin
Administatour
Administatour
Cemreji-Admin

MesajKonu: Geri: ^^gerçekleşen hayaller^^   ^^gerçekleşen hayaller^^ EmptyC.tesi Mayıs 10, 2008 8:14 pm

neden silelim kiiiiii??
Yoshyci-Admin
Administatour
Administatour
Yoshyci-Admin

MesajKonu: Geri: ^^gerçekleşen hayaller^^   ^^gerçekleşen hayaller^^ EmptyPtsi Mayıs 26, 2008 8:54 pm

Neden silelimki?
https://gruphepsifan.forumotion.org
Yoshyci-Admin
Administatour
Administatour
Yoshyci-Admin

MesajKonu: Geri: ^^gerçekleşen hayaller^^   ^^gerçekleşen hayaller^^ EmptyPtsi Mayıs 26, 2008 8:57 pm

Çok güzel görünüyor lütfen devamını getir :d
https://gruphepsifan.forumotion.org
rock_th_girl

rock_th_girl

MesajKonu: Geri: ^^gerçekleşen hayaller^^   ^^gerçekleşen hayaller^^ EmptyCuma Haz. 13, 2008 7:57 pm

banlanmak istiyorum ve üzereyimde o yüzden ayrıca yazın burada olmayacağım için neti açamaıycam ama yorum için saol...

^^gerçekleşen hayaller^^
1 sayfadaki 1 sayfası