Hepsi Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hepsi Fan

Hepsi Grubunun Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Sezen Aksu'nun Hepsi Hakkındaki Düşünceleri

2 posters
YazarMesaj
cemreci_girl
moderatör
moderatör
cemreci_girl

Sezen Aksu'nun Hepsi Hakkındaki Düşünceleri Empty
MesajKonu: Sezen Aksu'nun Hepsi Hakkındaki Düşünceleri   Sezen Aksu'nun Hepsi Hakkındaki Düşünceleri EmptyC.tesi Mart 08, 2008 1:53 pm

Editör : Peki Hepsi 1 dizisi hakkında düşüncelerinizi alabilir miyim ?
Sezen Aksu : Bence kızlar rollerini çok iyi yapıyorlar bende 1 kaç defa sete gittim güzel ve azimli çalışmalar gördüm gençler için iyi bir dizi bana göre
Editör: Ama biliyorsunuz ki Hepsi 1 artık gerilerde kalıyor reytinglerde falan buna ne diyorsunuz ?
Sezen Aksu : Bence kızların fanları çok Türkiye'de. Ama senaryodan kaybediyorlar diye düşünüyorum çünkü hep aynı konuyu ele alıyor Ahmet Saatçioğlu'ndan böyle bir senaryo beklemezdim açıkcası.
Editör : Peki kızları gerçek hayatta görüyor musunuz ?
Sezen Aksu : Evet.Bazen görüyorum Cemre'nin annesi ile görüşüyoruz o bize geliyor ben onlara gidiyorum
Editör : Peki Hepsi grubu ile ilgili söylemek istediğiniz birşey var mı ?
Sezen Aksu : Evet var kızlar gerçekten çok azimli çalışıyorlar 3.albümleri için haklarını vermek lazım çok yoruluyorlar bana göre Türkiye'de ki en iyi gruplardan birisi ;
Cemre: Cemre iyi birisi benimle çok şakalaşıyor çok sıcakkanlı birisi
Gülçin : Biyografilerinde falanda görürsünüz zaten hep unutkandır ve gerçektende öyle bizde yazın turneye çıktığımızda kıyafetlerini getirmemişti ve bu yüzden kızların elbisesini değiştirmiştik.Gülçin'in çok şirin bir kız etrafında kimsenin negatif olmasını istemeyen birisi bana göre
Eren: Çok zeki bir kız.Hayranlarını çok seviyor en içten hemen hemen her konuşmasında hayranlarımı çok seviyorum lafını hiç unutmaz
Yasemin : Grubun en küçüğü çok yüzü güleç birisi grupla çok iyi anlaşıyor
Editör : Peki bu yıl Hepsi ile tekrar konser vermeyi düşünüyormusunuz ?
Sezen Aksu : Evet.Biz yine yazın başlaması ile konserlere başlıyacağız

arkadaşlar bi sitede gördüm sizinlede paylaşmak istedim:)
rock_th_girl

rock_th_girl

MesajKonu: Geri: Sezen Aksu'nun Hepsi Hakkındaki Düşünceleri   Sezen Aksu'nun Hepsi Hakkındaki Düşünceleri EmptyÇarş. Nis. 02, 2008 6:40 pm

sağol lokumum...
cemreci_girl
moderatör
moderatör
cemreci_girl

MesajKonu: Geri: Sezen Aksu'nun Hepsi Hakkındaki Düşünceleri   Sezen Aksu'nun Hepsi Hakkındaki Düşünceleri EmptyPerş. Nis. 03, 2008 6:50 pm

bişi diil lokumum

Sezen Aksu'nun Hepsi Hakkındaki Düşünceleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» selamm ben sezen!!!!!!!!!
» Hepsi 1