Hepsi Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hepsi Fan

Hepsi Grubunun Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

hehe komik bi mod başvurusu..

3 posters
YazarMesaj
Cemreji-Admin
Administatour
Administatour
Cemreji-Admin

hehe komik bi mod başvurusu.. Empty
MesajKonu: hehe komik bi mod başvurusu..   hehe komik bi mod başvurusu.. EmptySalı Şub. 19, 2008 8:39 pm

adım mahmut kefenci diyerbekirliyem yaş:42
kurban bie sanal alemde sorfçü dirler çok hızlı yazı yaazarem valla 10 parmak derler ya halt etmiş bu hek konusuna gelince kurban öğreniriz acelesi yok 7,5 yıl competer kullanmışam aha inanmazısan aneye sor sonra mikrofost bie gel bzim tükanda çalış demişter ben gitmemişemdir yani kurban anlayacağın baya anlirem şo competerden yavv kurban bide sorma sie bi kanım kaynamıştır senin adın ne kurban onu bie nin meille yollarsan ha canım kurbanım bu arada mod yap beni bak bu kadar tecrübeye sahip birini bulamazsan oğa göre bakben seni mns mesencar a kaydetmişem ama sen nie gelmirsenn neyse işallah bi gün tokuşur mns mesencar da yollarımız sie le konuşuraz bi gozel hade goruşmak dilegi ile....

komik bi mod başvuru karşınısda..
rock_th_girl

rock_th_girl

MesajKonu: Geri: hehe komik bi mod başvurusu..   hehe komik bi mod başvurusu.. EmptyCuma Şub. 29, 2008 3:44 pm

evet gerçekten komilmiş sağol...
cemreci_girl
moderatör
moderatör
cemreci_girl

MesajKonu: Geri: hehe komik bi mod başvurusu..   hehe komik bi mod başvurusu.. EmptyCuma Şub. 29, 2008 7:11 pm

evet çok saol...

hehe komik bi mod başvurusu..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» komik soygunlarrr!!!!